Czas realizacji zamówień

Siedziba sklepu magiiik.pl mieści się w Smolcu, woj. dolnośląskie. Paczki wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. Gwarantowany czas dostawy przesyłek za pośrednictwem kuriera Geis, UPS, DHL to 24 godziny.  

PRZYKŁADY

Jeśli np. złożysz swoje zamówienie w poniedziałek o godz. 08.00 i opłacisz je za pomocą PayPal'a bądź Przelewów Natychmiastowych, wtedy paczka jeszcze tego samego dnia zostanie odebrana przez kuriera i następnego dnia, a więc we wtorek będzie u Ciebie. 

Jeśli natomiast złożysz zamówienie np. w poniedziałek, ale po godz. 10.00 i opłacisz je za pomocą PayPal'a bądź Przelewów Natychmiastowych, wtedy paczka zostania skompletowana tego samego dnia, ale odebrana przez kuriera następnego dnia i u Ciebie będzie w środę. 

Jeśli przy tym wszystkim wybierzesz opcję przelewu i np. złożysz zamówienie w poniedziałek po godzinie 10.00, np. o 16.00, wtedy Twój przelew będzie u nas na koncie zaksięgowany następnego dnia po godz. 12.00, bądź 16.00 (w zależności w jakim banku masz konto), a więc paczka będzie skompletowana po otrzymaniu zapłaty, w tym przykładzie, we wtorek, kurier odbierze ją od nas w środę, a więc u Ciebie będzie w czwartek.

Podsumowując. Jeśli chcesz, aby paczka była, jak najszybciej dostarczona na Twój adres, należy składać zamówienie przed godz. 10.00, dokonać natychmiastowej opłaty (PayPal, Przelewy Natychmiastowe), bądź wybrać opcję płatności przy odbiorze. Wtedy tego samego dnia kurier odbierze od nas Twoje zamówienie i na drugi dzień dostarczy na Twój adres. 

UWAGA!

Czasem mogą pojawić się wyjątki w jedną i drugą stronę. Jeśli mamy bardzo dużo pracy, wtedy możemy nie zdążyć spakować Twojej paczki przed przyjazdem kuriera, wtedy paczka zostanie odebrana na następny dzień. Czasem też zdarza się, że kurier spóźnia się i zdążymy oddać mu zamówienie, które złożysz nawet o godz. 14.00, wtedy paczka dotrze do Ciebie już na następny dzień. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl