NeoMix by Jim Krenz

Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 110,00 zł 110.00
Cena netto: 89,43 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Jim Krenz zdobył upragnioną nagrodę MVP Fechtera w roku, w którym zadebiutował z NeoMix. Dla tych, którzy nie wiedzą, oznacza to, że Jim (i NeoMix) zostali wybrani MVP przez 300 najlepszych artystów na świecie.

Czym jest NeoMix?

NeoMix to trójfazowy olej i woda, jakiego jeszcze nie widziałeś. Pierwsze dwie fazy są zadziwiające i czyste (i, na szczęście, nieruchome!).

Ale to trzeci etap, sprawi, że publika nie zapomni tego efektu przez długi czas. Po zademonstrowaniu, w jaki sposób czerwone i czarne

karty oddzielają się magicznie, potrząsasz paczką kart między dłońmi i ujawniasz, że WSZYSTKIE ZNACZKI KART MIESZAJĄ SIĘ NA KARTACH!

Tworzysz, za pomocą magii, pakiet błędnie wydrukowanych, dziwacznych i wizualnie zatrzymujących „niemożliwych” kart, których Twoi widzowie nigdy nie zapomną.

 

To jedna z tych sztuczek, których nie da się opisać  poprzez tekst. Zrób sobie przysługę i obejrzyj zwiastun do końca ...

oszukało to niektórych z najlepszych magików na świecie!

 

„Mam wiele metod na olej i wodę, ale wersja Jima, NeoMix, osiągnęła doskonałość!”

- Juan Tamariz

 

„Przez lata Jim Krenz tworzył kulminacje wielu klasycznych efektów magicznych. NeoMix może być najbardziej wizualny, najbardziej zaskakujący, a jednocześnie najbardziej odpowiedni, kończący się na oleju i wodzie, jaki można sobie wyobrazić.

- Simon Aronson

 

„Nie ma wpływu na to, że spędzałem więcej czasu na zmienianiu. Wariacje Jima to takie, które dodałbym do mojego repertuaru”.

- David Solomon

 

„NeoMix ma wszystkie cechy, które tworzą świetną sztuczkę pakietową: zwodniczą, wciągającą i niezwykle atrakcyjną zakończenie poza rytmem”.

- Simon Aronson

 

LINK DO FILMU:

https://www.youtube.com/watch?v=rbZxADqfxvU

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl