Psychokinetic Silverware by Gerry And Banachek - DVD

Dostępność: brak towaru
Cena: 149,00 zł 149.00
Cena netto: 121,14 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Jeśli naprawdę potrafisz zginać metal swoim umysłem, Psychokinetic Silverware jest dokładnie taki, jak by wyglądał. Uważaj, jak zimna, twarda stal topi się jak masło ... zgina się, skręca, łamie i porusza się pozornie sama. Zęby na widłach skręcają się jak spaghetti i rozpościerają się jak kwitnący kwiat. Sztućce poruszają się i zginają w dłoni widza!

Metalowe zginanie Banacheka jest tak niesamowite i tak realistyczne, że często oskarżano go o bycie i robienie „prawdziwych rzeczy”. W rzeczywistości, po przestudiowaniu metalu Banacheka, laboratorium McDonnell for Psychic Research z dumą ogłosiło społeczności naukowej, że odkryli kogoś o prawdziwych zdolnościach psychicznych! National Inquirer i inne media ogłosiły również psychokinetyczne talenty Banacheka.

Na tej kasecie Gerry i Banachek wreszcie ujawniają prawdziwe tajemnice tych niesamowitych procedur. Nie tylko zobaczysz, jak wszystko wygląda w wydajności, ale także nauczysz się prawdziwej pracy wewnątrz, delikatnych punktów i psychologii gięcia metalu. To są tajemnice, które były bardzo ściśle strzeżone ... aż do teraz.

Co ludzie mówią:

„Psychokinetic Silverware to wspaniałe źródło informacji. Jeśli chcesz dodać rutynę metalową do swojego repertuaru, ta płyta DVD powinna być twoim pierwszym przystankiem”.
-Michael Close
Ta taśma ma świetne informacje na temat zginania sztućców od ludzi, którzy robią to na życie. Właśnie zainteresowałem się poznaniem tego aspektu naszej sztuki. Dziękuję Gerry i Banachek!
- Lance Burton

„Jest to najlepsza taśma zginająca metal, którą widziałem. Zajmuje się psychologicznymi akcentami i błędnym kierownictwem, które sprawiają, że ten efekt naprawdę działa. Zbyt wielu wykonawców podchodzi do tego jak do magicznej sztuczki i szuka nowości i sprytnych gafów - ale to jest prawdziwe rzeczy, omawiane i brane pod uwagę w cennych szczegółach, z pewnością ogromne zainteresowanie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących. Doskonała praca i gratulacje. ”
- Derren Brown

„Banachek jest NAJBARDZIEJ najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałem przy zginaniu metalu! Nikt się nie zbliża!”
- Mac King

„Praca Banacheka z gięciem metalu to stan techniki. To prawdziwa praca, psychologia i drobne akcenty, które czynią cuda!”
- Ben Harris, autor Gellerism Revealed

„Jestem dumny z tego, że Banachek jest zdecydowanie jednym z najlepszych w dziedzinie gięcia metali”.
- Guy Bavli

Gięcie metalu pozostaje najlepszą psychiczną iluzją wszystkich, a Banachek pozostaje jego najlepszym wykładnikiem i nauczycielem. ”
- Ian Rowland, autor książki Full Facts Book of Cold Reading „Banachek nie przypomina żadnej metalowej giętarki, jaką kiedykolwiek widziałem.

Po prostu wydaje się być w pobliżu, gdy widelce i łyżki nabierają niespodziewanego, własnego życia”.
- Richard Busch, Psychic Entertainer, Master Hypnotist, autor Peek Performances Zrób umysł metalowym zgięciem ... albo tak się pojawi.

Czas pracy Około 1 godziny 10 minut

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl